Продажба - Вила 217 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Parekklisia
750 000 €
3456 €/m²
Property 49394 photo 1
Property 49394 photo 2
Property 49394 photo 3
Property 49394 photo 4
Property 49394 photo 5
Property 49394 photo 6
Property 49394 photo 7
  • Обектен код 49394
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 217 m²
  • Площ на участък 600 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Кипър (Кипър) | Parekklisia (Лимасол)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 217 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
610 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 39311
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
630 000 €
  • Обектен код 35292
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 2417 €/m²
  • Обектен код 44506
  • Квадратура 455 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
980 000 € 3277 €/m²
  • Обектен код 42227
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
770 000 € 4502 €/m²
  • Обектен код 52034
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
720 000 € 3529 €/m²
  • Обектен код 56948
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 4500 €/m²
  • Обектен код 23738
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
910 000 € 2993 €/m²
  • Обектен код 56007
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
750 000 € 2380 €/m²
  • Обектен код 46652
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
610 000 € 3910 €/m²
  • Обектен код 46783
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин