Продажба - Вила 304 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Кисонерга
910 000 €
2993 €/m²
Property 56007 photo 1
Property 56007 photo 2
Property 56007 photo 3
Property 56007 photo 4
Property 56007 photo 5
Property 56007 photo 6
Property 56007 photo 7
Property 56007 photo 8
Property 56007 photo 9
Property 56007 photo 10
  • Обектен код 56007
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 304 m²
  • Площ на участък 430 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Кисонерга (Пафос)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 304 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: собствен басейн, паркомясто, градина. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 23126
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 32799
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
980 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 45145
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
776 500 € 4822 €/m²
  • Обектен код 22797
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 3458 €/m²
  • Обектен код 49204
  • Квадратура 347 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
860 400 € 4504 €/m²
  • Обектен код 56126
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 2417 €/m²
  • Обектен код 44506
  • Квадратура 455 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Обектен код 37733
  • Квадратура 254 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
750 000 € 3947 €/m²
  • Обектен код 23745
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 3157 €/m²
  • Обектен код 10392
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин