Продажба - Вила 254 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 300 000 €
5118 €/m²
Property 37733 photo 1
Property 37733 photo 2
Property 37733 photo 3
Property 37733 photo 4
Property 37733 photo 5
Property 37733 photo 6
Property 37733 photo 7
Property 37733 photo 8
Property 37733 photo 9
Property 37733 photo 10
  • Обектен код 37733
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 254 m²
  • Площ на участък 857 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 53 km

Услуги

  • Локва
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 254 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, хол, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, баня с тоалетна, един офис. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, райграс, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 44621
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Обектен код 45529
  • Квадратура 403 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Обектен код 32345
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 3926 €/m²
  • Обектен код 46088
  • Квадратура 382 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 200 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 36898
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 32033
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 33174
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 52425
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 33046
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 39541
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин