Продажба - Вила 400 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
900 000 €
2250 €/m²
Property 32799 photo 1
Property 32799 photo 2
Property 32799 photo 3
Property 32799 photo 4
Property 32799 photo 5
Property 32799 photo 6
Property 32799 photo 7
Property 32799 photo 8
Property 32799 photo 9
Property 32799 photo 10
Property 32799 photo 11
Property 32799 photo 12
Property 32799 photo 13
Property 32799 photo 14
Property 32799 photo 15
Property 32799 photo 16
Property 32799 photo 17
Property 32799 photo 18
Property 32799 photo 19
  • Обектен код 32799
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 400 m²
  • Площ на участък 626 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 400 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение, един фитнес, една зала за игри. Партер и се състои от 4 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
910 000 € 2993 €/m²
  • Обектен код 56007
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
880 000 € 3087 €/m²
  • Обектен код 35346
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
783 000 € 5151 €/m²
  • Обектен код 50638
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 3157 €/m²
  • Обектен код 10392
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
772 500 € 7287 €/m²
  • Обектен код 44323
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 170 000 € 6573 €/m²
  • Обектен код 21570
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 52425
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 33046
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
800 000 € 2580 €/m²
  • Обектен код 47535
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 49832
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин