Продажба - Вила 300 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
900 000 €
3000 €/m²
Property 43817 photo 1
Property 43817 photo 2
Property 43817 photo 3
  • Обектен код 43817
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 300 m²
  • Площ на участък 629 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 300 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, складово помещение.

Продажба
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Обектен код 45697
  • Квадратура 310 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
1 100 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 33231
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 200 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 33046
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
780 000 € 3561 €/m²
  • Обектен код 49776
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
890 000 € 3708 €/m²
  • Обектен код 43603
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
783 000 € 5151 €/m²
  • Обектен код 50638
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
776 500 € 4822 €/m²
  • Обектен код 22797
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 400 € 4504 €/m²
  • Обектен код 56126
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 3087 €/m²
  • Обектен код 35346
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
890 000 € 4009 €/m²
  • Обектен код 43982
  • Квадратура 222 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин