Продажба - Вила 222 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста
890 000 €
4009 €/m²
Property 43982 photo 1
Property 43982 photo 2
Property 43982 photo 3
Property 43982 photo 4
Property 43982 photo 5
Property 43982 photo 6
Property 43982 photo 7
Property 43982 photo 8
Property 43982 photo 9
Property 43982 photo 10
Property 43982 photo 11
Property 43982 photo 12
Property 43982 photo 13
Property 43982 photo 14
  • Обектен код 43982
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 222 m²
  • Площ на участък 618 m²
  • Област Протарас
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 222 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, алармена система, складово помещение.

Продажба
910 000 € 2993 €/m²
  • Обектен код 56007
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 42080
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 26364
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 20000 m
Продажба
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 48890
  • Квадратура 346 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
720 000 € 4645 €/m²
  • Обектен код 43717
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
980 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 45145
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
720 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 42994
  • Квадратура 209 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Обектен код 52259
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
850 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 46268
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
740 000 € 3894 €/m²
  • Обектен код 32813
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин