Продажба - Вила 130 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
540 000 €
4154 €/m²
Property 38466 photo 1
Property 38466 photo 2
Property 38466 photo 3
Property 38466 photo 4
Property 38466 photo 5
Property 38466 photo 6
Property 38466 photo 7
Property 38466 photo 8
Property 38466 photo 9
Property 38466 photo 10
  • Обектен код 38466
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 130 m²
  • Площ на участък 336 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 130 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, райграс, складово помещение.

Продажба
670 000 € 3526 €/m²
  • Обектен код 49315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2523 €/m²
  • Обектен код 44808
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 2096 €/m²
  • Обектен код 46224
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
772 500 € 7287 €/m²
  • Обектен код 44323
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
575 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 49301
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
525 000 € 2763 €/m²
  • Обектен код 52315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 3212 €/m²
  • Обектен код 52541
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
525 000 € 2386 €/m²
  • Обектен код 41961
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
530 000 € 2366 €/m²
  • Обектен код 49189
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
625 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45313
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин