Продажба - Вила 220 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
525 000 €
2386 €/m²
Property 41961 photo 1
Property 41961 photo 2
Property 41961 photo 3
Property 41961 photo 4
Property 41961 photo 5
Property 41961 photo 6
Property 41961 photo 7
Property 41961 photo 8
Property 41961 photo 9
Property 41961 photo 10
Property 41961 photo 11
Property 41961 photo 12
Property 41961 photo 13
Property 41961 photo 14
Property 41961 photo 15
Property 41961 photo 16
  • Обектен код 41961
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 220 m²
  • Площ на участък 250 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 220 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто.

Продажба
499 000 € 2310 €/m²
  • Обектен код 52356
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
493 500 € 3655 €/m²
  • Обектен код 35672
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
448 000 € 2871 €/m²
  • Обектен код 52540
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
574 000 € 3376 €/m²
  • Обектен код 56703
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 45102
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 51965
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 36061
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
440 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 44812
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 40270
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51515
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин