Продажба - Вила 138 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
520 000 €
3768 €/m²
Property 39114 photo 1
Property 39114 photo 2
Property 39114 photo 3
Property 39114 photo 4
Property 39114 photo 5
Property 39114 photo 6
Property 39114 photo 7
Property 39114 photo 8
Property 39114 photo 9
  • Обектен код 39114
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 138 m²
  • Площ на участък 306 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 138 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, градина.

Продажба
720 000 € 4645 €/m²
  • Обектен код 43717
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 39311
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
450 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 33887
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
577 500 € 3609 €/m²
  • Обектен код 35682
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
630 000 €
  • Обектен код 35292
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 2457 €/m²
  • Обектен код 44811
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
625 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45313
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
660 000 € 4400 €/m²
  • Обектен код 51490
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
466 140 € 2877 €/m²
  • Обектен код 49312
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 €
  • Обектен код 35378
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин