Продажба - Вила 162 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста Протарас
466 140 €
2877 €/m²
Property 49312 photo 1
Property 49312 photo 2
Property 49312 photo 3
Property 49312 photo 4
Property 49312 photo 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 162 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
493 500 € 3655 €/m²
  • Обектен код 35672
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
506 000 € 3162 €/m²
  • Обектен код 56719
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
399 000 € 2389 €/m²
  • Обектен код 47099
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 2314 €/m²
  • Обектен код 45396
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
425 000 € 2043 €/m²
  • Обектен код 43271
  • Квадратура 208 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
490 500 € 3503 €/m²
  • Обектен код 46008
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1600 m
Продажба
577 500 € 3609 €/m²
  • Обектен код 35682
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
425 000 € 2414 €/m²
  • Обектен код 49367
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 1952 €/m²
  • Обектен код 38751
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 42432
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин