Продажба - Вила 200 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия Лация - Лакия
415 000 €
2075 €/m²
Property 49184 photo 1
Property 49184 photo 2
Property 49184 photo 3
Property 49184 photo 4
Property 49184 photo 5
Property 49184 photo 6
Property 49184 photo 7
Property 49184 photo 8

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 30000 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 200 кв.м В Никосии. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, складово помещение.

Продажба
530 000 € 2523 €/m²
  • Обектен код 44808
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
493 500 € 3655 €/m²
  • Обектен код 35672
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
525 000 € 2763 €/m²
  • Обектен код 52315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
439 320 € 3160 €/m²
  • Обектен код 45612
  • Квадратура 139 m²
  • Разстояние до морето 1700 m
Продажба
525 000 € 2386 €/m²
  • Обектен код 41961
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
425 000 € 2043 €/m²
  • Обектен код 43271
  • Квадратура 208 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
490 500 € 3503 €/m²
  • Обектен код 46008
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1600 m
Продажба
540 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 33796
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 2637 €/m²
  • Обектен код 45398
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 2414 €/m²
  • Обектен код 49367
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин