Продажба - Вила 190 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Емпа
395 000 €
2079 €/m²
Property 48999 photo 1
Property 48999 photo 2
Property 48999 photo 3
Property 48999 photo 4
Property 48999 photo 5
Property 48999 photo 6
Property 48999 photo 7
Property 48999 photo 8
Property 48999 photo 9
Property 48999 photo 10
Property 48999 photo 11
  • Обектен код 48999
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 190 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Емпа (Пафос)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 190 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
345 000 € 2300 €/m²
  • Обектен код 44179
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51516
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
540 000 € 4153 €/m²
  • Обектен код 38466
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3281 €/m²
  • Обектен код 39310
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 2375 €/m²
  • Обектен код 45339
  • Квадратура 160 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
430 000 € 2945 €/m²
  • Обектен код 45103
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
506 000 € 3123 €/m²
  • Обектен код 42992
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 33887
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
345 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 41016
  • Квадратура 160 m²
  • Разстояние до морето 3000 m

Абонамент за бюлетин