Продажба - Вила 131 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста Протарас
400 000 €
3053 €/m²
Property 49311 photo 1
Property 49311 photo 2
Property 49311 photo 3
Property 49311 photo 4
Property 49311 photo 5
Property 49311 photo 6
Property 49311 photo 7
Property 49311 photo 8

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 131 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
395 000 € 1828 €/m²
  • Обектен код 51911
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
439 320 € 3160 €/m²
  • Обектен код 45612
  • Квадратура 139 m²
  • Разстояние до морето 1700 m
Продажба
425 000 € 2414 €/m²
  • Обектен код 49367
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 51997
  • Квадратура 188 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
590 000 € 2796 €/m²
  • Обектен код 47531
  • Квадратура 211 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 42572
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
599 000 € 3565 €/m²
  • Обектен код 38759
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 3558 €/m²
  • Обектен код 52036
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 3356 €/m²
  • Обектен код 56715
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
481 535 € 2832 €/m²
  • Обектен код 52353
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин