Продажба - Вила 273 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
695 000 €
2546 €/m²
  • Обектен код 42568
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 273 m²
  • Площ на участък 300 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 273 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
610 000 € 3279 €/m²
  • Обектен код 42434
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3545 €/m²
  • Обектен код 41527
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
660 000 € 4400 €/m²
  • Обектен код 51490
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 49185
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 3611 €/m²
  • Обектен код 44827
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
810 000 € 4850 €/m²
  • Обектен код 56032
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 4645 €/m²
  • Обектен код 43717
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 51965
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
695 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 42568
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 3529 €/m²
  • Обектен код 56948
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин