Продажба - Вила 175 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
990 000 €
5657 €/m²
Property 9650 photo 1
Property 9650 photo 2
Property 9650 photo 3
  • Обектен код 9650
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 175 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 10 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 175 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, градина, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Обектен код 51561
  • Квадратура 281 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 43809
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
900 000 € 3913 €/m²
  • Обектен код 36764
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
860 400 € 4504 €/m²
  • Обектен код 56126
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 52425
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 26364
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 20000 m
Продажба
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Обектен код 49712
  • Квадратура 354 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 34005
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 000 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 36147
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 32799
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин