Продажба - Вила 185 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пегея
585 000 €
3162 €/m²
Property 43217 photo 1
Property 43217 photo 2
Property 43217 photo 3
Property 43217 photo 4
Property 43217 photo 5
Property 43217 photo 6
Property 43217 photo 7
Property 43217 photo 8
Property 43217 photo 9
Property 43217 photo 10
Property 43217 photo 11
Property 43217 photo 12
Property 43217 photo 13
Property 43217 photo 14
Property 43217 photo 15
Property 43217 photo 16
Property 43217 photo 17
Property 43217 photo 18
Property 43217 photo 19
  • Обектен код 43217
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 185 m²
  • Площ на участък 470 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Пегея (Пафос)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 3100 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 185 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
480 000 € 2637 €/m²
  • Обектен код 45398
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 51997
  • Квадратура 188 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
481 535 € 2832 €/m²
  • Обектен код 52353
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 32890
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
850 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 46268
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
790 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 48964
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
577 500 € 3609 €/m²
  • Обектен код 35682
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
525 000 € 2763 €/m²
  • Обектен код 52315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 500 € 3503 €/m²
  • Обектен код 46008
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1600 m

Абонамент за бюлетин