Продажба - Вила 156 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста
520 000 €
3333 €/m²
Property 39242 photo 1
Property 39242 photo 2
Property 39242 photo 3
Property 39242 photo 4
Property 39242 photo 5
Property 39242 photo 6
Property 39242 photo 7
Property 39242 photo 8
Property 39242 photo 9
  • Обектен код 39242
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 156 m²
  • Площ на участък 370 m²
  • Област Протарас
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2017
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 39 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 156 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
670 000 € 3526 €/m²
  • Обектен код 49315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 3279 €/m²
  • Обектен код 42434
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 49185
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
575 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 49301
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 2043 €/m²
  • Обектен код 43271
  • Квадратура 208 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
675 000 € 3648 €/m²
  • Обектен код 41846
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2366 €/m²
  • Обектен код 49189
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 51965
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2556 €/m²
  • Обектен код 52306
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин