Продажба - Вила 195 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
395 000 €
2026 €/m²
Property 49266 photo 1
Property 49266 photo 2
Property 49266 photo 3
  • Обектен код 49266
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 195 m²
  • Площ на участък 180 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 195 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 3189 €/m²
  • Обектен код 44809
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
425 000 € 2043 €/m²
  • Обектен код 43271
  • Квадратура 208 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
530 000 € 2523 €/m²
  • Обектен код 44808
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 3486 €/m²
  • Обектен код 52224
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 33427
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 2457 €/m²
  • Обектен код 44811
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
547 000 € 2452 €/m²
  • Обектен код 42233
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 1984 €/m²
  • Обектен код 49206
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
499 000 € 2310 €/m²
  • Обектен код 52356
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин