Продажба - Вила 120 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
370 000 €
3083 €/m²
Property 33427 photo 1
Property 33427 photo 2
Property 33427 photo 3
Property 33427 photo 4
Property 33427 photo 5
Property 33427 photo 6
Property 33427 photo 7
  • Обектен код 33427
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 120 m²
  • Площ на участък 440 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна вила с площ 120 кв.м В Лимассоле. къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
449 000 € 2279 €/m²
  • Обектен код 20270
  • Квадратура 197 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
399 000 € 1927 €/m²
  • Обектен код 22915
  • Квадратура 207 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 2043 €/m²
  • Обектен код 43271
  • Квадратура 208 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
520 000 € 3768 €/m²
  • Обектен код 39114
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2523 €/m²
  • Обектен код 44808
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51516
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 42572
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 29146
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
399 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 43927
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 1038 €/m²
  • Обектен код 45213
  • Квадратура 337 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин