Продажба - Вила 162 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
395 000 €
2438 €/m²
Property 45105 photo 1
Property 45105 photo 2
Property 45105 photo 3
Property 45105 photo 4
  • Обектен код 45105
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 162 m²
  • Площ на участък 372 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 162 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
525 000 € 2763 €/m²
  • Обектен код 52315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2135 €/m²
  • Обектен код 51518
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 33427
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 51519
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 52282
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 2078 €/m²
  • Обектен код 49188
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
481 535 € 2832 €/m²
  • Обектен код 52353
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
547 000 € 2452 €/m²
  • Обектен код 42233
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 23193
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 1619 €/m²
  • Обектен код 45375
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин