Продажба - Вила 140 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
Цена от 480 000 €
3429 €/m²
Property 23193 photo 1
Property 23193 photo 2
Property 23193 photo 3
Property 23193 photo 4
Property 23193 photo 5
Property 23193 photo 6
  • Обектен код 23193
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 140 m²
  • Площ на участък 400 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 28 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 140 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: собствен басейн, паркомясто, градина. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
430 000 € 2945 €/m²
  • Обектен код 45103
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 41611
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 2843 €/m²
  • Обектен код 43354
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
540 000 € 2488 €/m²
  • Обектен код 45435
  • Квадратура 217 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3290 €/m²
  • Обектен код 43925
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
635 000 € 2634 €/m²
  • Обектен код 51912
  • Квадратура 241 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
525 000 € 2763 €/m²
  • Обектен код 52315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 2411 €/m²
  • Обектен код 49365
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 40270
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
415 000 € 2075 €/m²
  • Обектен код 49184
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин