Продажба - Вила 184 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пегея
430 000 €
2337 €/m²
Property 44802 photo 1
Property 44802 photo 2
Property 44802 photo 3
Property 44802 photo 4
Property 44802 photo 5
Property 44802 photo 6
Property 44802 photo 7
  • Обектен код 44802
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 184 m²
  • Площ на участък 720 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Пегея (Пафос)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 184 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, барбекю, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 1038 €/m²
  • Обектен код 45213
  • Квадратура 337 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 2078 €/m²
  • Обектен код 49188
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
480 000 € 2637 €/m²
  • Обектен код 45398
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
540 000 € 2488 €/m²
  • Обектен код 45435
  • Квадратура 217 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
525 000 € 2386 €/m²
  • Обектен код 41961
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
399 000 € 2389 €/m²
  • Обектен код 47099
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 49192
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
530 000 € 2366 €/m²
  • Обектен код 49189
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
580 000 € 2843 €/m²
  • Обектен код 43354
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин