Продажба - Вила 168 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия Гери
Цена от 360 000 €
2143 €/m²
Property 49192 photo 1
Property 49192 photo 2
Property 49192 photo 3
Property 49192 photo 4
Property 49192 photo 5
Property 49192 photo 6
Property 49192 photo 7
Property 49192 photo 8
Property 49192 photo 9
Property 49192 photo 10
Property 49192 photo 11
Property 49192 photo 12
  • Обектен код 49192
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 168 m²
  • Площ на участък 278 m²
  • Област Никосия
  • Информация Кипър (Кипър) | Гери (Никозия)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 30000 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 168 кв.м В Никосии. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
506 000 € 3162 €/m²
  • Обектен код 56719
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
348 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 34225
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 1619 €/m²
  • Обектен код 45375
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
399 000 € 2389 €/m²
  • Обектен код 47099
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
535 000 € 1981 €/m²
  • Обектен код 15853
  • Квадратура 270 m²
  • Разстояние до морето 60000 m
Продажба
440 000 € 3098 €/m²
  • Обектен код 49331
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
399 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 43927
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2556 €/m²
  • Обектен код 52306
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 2258 €/m²
  • Обектен код 32908
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин