Продажба - Вила 155 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
350 000 €
2258 €/m²
Property 32908 photo 1
Property 32908 photo 2
Property 32908 photo 3
Property 32908 photo 4
Property 32908 photo 5
Property 32908 photo 6
Property 32908 photo 7
Property 32908 photo 8
Property 32908 photo 9
Property 32908 photo 10
Property 32908 photo 11
Property 32908 photo 12
Property 32908 photo 13
Property 32908 photo 14
Property 32908 photo 15
Property 32908 photo 16
Property 32908 photo 17
Property 32908 photo 18
Property 32908 photo 19
Property 32908 photo 20
Property 32908 photo 21
Property 32908 photo 22
  • Обектен код 32908
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 155 m²
  • Площ на участък 550 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 4500 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 155 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
480 000 € 3356 €/m²
  • Обектен код 56715
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
475 762 € 2703 €/m²
  • Обектен код 9326
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
428 400 € 2462 €/m²
  • Обектен код 9346
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51515
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
449 000 € 2279 €/m²
  • Обектен код 20270
  • Квадратура 197 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
352 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 23189
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 2258 €/m²
  • Обектен код 32908
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
399 000 € 2389 €/m²
  • Обектен код 47099
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
439 320 € 3160 €/m²
  • Обектен код 45612
  • Квадратура 139 m²
  • Разстояние до морето 1700 m
Продажба
315 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 32904
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин