Продажба - Вила 176 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
475 762 €
2703 €/m²
Property 9326 photo 1
Property 9326 photo 2
Property 9326 photo 3
Property 9326 photo 4
Property 9326 photo 5
Property 9326 photo 6
Property 9326 photo 7
  • Обектен код 9326
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 176 m²
  • Площ на участък 392 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 176 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн, паркомясто, складово помещение.

Продажба
430 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 45102
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 2457 €/m²
  • Обектен код 44811
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 3098 €/m²
  • Обектен код 49331
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 39311
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
480 000 € 3356 €/m²
  • Обектен код 56715
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 2945 €/m²
  • Обектен код 45103
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2301 €/m²
  • Обектен код 52354
  • Квадратура 189 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 3162 €/m²
  • Обектен код 43217
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
630 000 €
  • Обектен код 35292
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 3558 €/m²
  • Обектен код 52036
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин