Продажба - Вила 143 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
352 000 €
2462 €/m²
  • Обектен код 23189
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 143 m²
  • Площ на участък 270 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 143 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
348 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 34225
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 2300 €/m²
  • Обектен код 44179
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
525 000 € 2386 €/m²
  • Обектен код 41961
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
420 000 € 3281 €/m²
  • Обектен код 39310
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 51519
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
432 000 € 3042 €/m²
  • Обектен код 46077
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
369 000 € 2527 €/m²
  • Обектен код 22686
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
415 000 € 2207 €/m²
  • Обектен код 19800
  • Квадратура 188 m²
  • Разстояние до морето 3100 m
Продажба
425 000 € 2043 €/m²
  • Обектен код 43271
  • Квадратура 208 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
299 000 € 1573 €/m²
  • Обектен код 43135
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин