Продажба - Вила 146 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
Цена от 369 000 €
2527 €/m²
Property 22686 photo 1
Property 22686 photo 2
Property 22686 photo 3
Property 22686 photo 4
Property 22686 photo 5
Property 22686 photo 6
Property 22686 photo 7
  • Обектен код 22686
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 146 m²
  • Площ на участък 240 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 146 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, барбекю, алармена система, складово помещение.

Продажба
506 000 € 3123 €/m²
  • Обектен код 42992
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
439 320 € 3160 €/m²
  • Обектен код 45612
  • Квадратура 139 m²
  • Разстояние до морето 1700 m
Продажба
530 000 € 2120 €/m²
  • Обектен код 26720
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
540 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 33796
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2078 €/m²
  • Обектен код 48999
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51515
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 2411 €/m²
  • Обектен код 49365
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
428 400 € 2462 €/m²
  • Обектен код 9346
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
435 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 51519
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 2471 €/m²
  • Обектен код 47098
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин