Продажба - Вила 174 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
428 400 €
2462 €/m²
Property 9346 photo 1
Property 9346 photo 2
Property 9346 photo 3
Property 9346 photo 4
Property 9346 photo 5
Property 9346 photo 6
Property 9346 photo 7
Property 9346 photo 8
Property 9346 photo 9
Property 9346 photo 10
  • Обектен код 9346
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 174 m²
  • Площ на участък 445 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 22 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 174 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, хол, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
348 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 34225
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
525 000 € 2763 €/m²
  • Обектен код 52315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 3162 €/m²
  • Обектен код 43217
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 2843 €/m²
  • Обектен код 43354
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2135 €/m²
  • Обектен код 51518
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 1828 €/m²
  • Обектен код 51911
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 2043 €/m²
  • Обектен код 43271
  • Квадратура 208 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
379 000 € 2165 €/m²
  • Обектен код 49267
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 44812
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 2546 €/m²
  • Обектен код 44120
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин