Продажба - Вила 161 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста Протарас
410 000 €
2547 €/m²
Property 44120 photo 1
Property 44120 photo 2
Property 44120 photo 3
Property 44120 photo 4
Property 44120 photo 5
Property 44120 photo 6
Property 44120 photo 7
Property 44120 photo 8
Property 44120 photo 9
Property 44120 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 161 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
590 000 € 3189 €/m²
  • Обектен код 44809
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
430 000 € 2457 €/m²
  • Обектен код 44811
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 39242
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 3098 €/m²
  • Обектен код 49331
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
399 000 € 2389 €/m²
  • Обектен код 47099
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 2411 €/m²
  • Обектен код 49365
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 2314 €/m²
  • Обектен код 45396
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
540 000 € 4153 €/m²
  • Обектен код 38466
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 2471 €/m²
  • Обектен код 47098
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
575 000 € 1949 €/m²
  • Обектен код 39213
  • Квадратура 295 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин