Продажба - Вила 250 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
530 000 €
2120 €/m²
Property 26720 photo 1
Property 26720 photo 2
Property 26720 photo 3
Property 26720 photo 4
Property 26720 photo 5
  • Обектен код 26720
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 250 m²
  • Площ на участък 525 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 250 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, гараж.

Продажба
595 000 € 4131 €/m²
  • Обектен код 49135
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 2843 €/m²
  • Обектен код 43354
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2556 €/m²
  • Обектен код 52306
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
625 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45313
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
448 000 € 2871 €/m²
  • Обектен код 52540
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 49185
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
425 000 € 2414 €/m²
  • Обектен код 49367
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
635 000 € 2634 €/m²
  • Обектен код 51912
  • Квадратура 241 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 3098 €/m²
  • Обектен код 49331
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин