Продажба - Вила 190 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
299 000 €
1574 €/m²
Property 43135 photo 1
Property 43135 photo 2
Property 43135 photo 3
Property 43135 photo 4
Property 43135 photo 5
Property 43135 photo 6
  • Обектен код 43135
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 190 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до край. град: 15 km
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 190 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, алармена система, складово помещение.

Продажба
446 250 € 2373 €/m²
  • Обектен код 9344
  • Квадратура 188 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 3053 €/m²
  • Обектен код 49311
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
415 000 € 2207 €/m²
  • Обектен код 19800
  • Квадратура 188 m²
  • Разстояние до морето 3100 m
Продажба
399 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 43927
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 51519
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 38736
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 45102
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 2471 €/m²
  • Обектен код 47098
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 2375 €/m²
  • Обектен код 45339
  • Квадратура 160 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51516
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин