Продажба - Вила 150 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
315 000 €
2100 €/m²
Property 32904 photo 1
Property 32904 photo 2
Property 32904 photo 3
Property 32904 photo 4
Property 32904 photo 5
Property 32904 photo 6
  • Обектен код 32904
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 150 m²
  • Площ на участък 1400 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 150 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, един офис. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, складово помещение.

Продажба
410 000 € 1952 €/m²
  • Обектен код 38751
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 1725 €/m²
  • Обектен код 16840
  • Квадратура 255 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
400 000 € 3053 €/m²
  • Обектен код 49311
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 42572
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 38736
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51515
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 2078 €/m²
  • Обектен код 48999
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
399 000 € 1927 €/m²
  • Обектен код 22915
  • Квадратура 207 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 44812
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 33887
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин