Продажба - Вила 310 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
750 000 €
2419 €/m²
Property 26202 photo 1
Property 26202 photo 2
Property 26202 photo 3
Property 26202 photo 4
  • Обектен код 26202
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 310 m²
  • Площ на участък 540 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2017
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 310 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Обектен код 51561
  • Квадратура 281 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3561 €/m²
  • Обектен код 49776
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
650 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 49300
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 45655
  • Квадратура 264 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 4687 €/m²
  • Обектен код 45727
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
685 000 € 3071 €/m²
  • Обектен код 49302
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
970 000 € 3031 €/m²
  • Обектен код 41547
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 36215
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 42432
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
783 000 € 5151 €/m²
  • Обектен код 50638
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин