Продажба - Вила 693 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
2 100 000 €
3030 €/m²
Property 26805 photo 1
Property 26805 photo 2
Property 26805 photo 3
Property 26805 photo 4
Property 26805 photo 5
Property 26805 photo 6
Property 26805 photo 7
Property 26805 photo 8
Property 26805 photo 9
Property 26805 photo 10
Property 26805 photo 11
Property 26805 photo 12
Property 26805 photo 13
Property 26805 photo 14
Property 26805 photo 15
Property 26805 photo 16
  • Обектен код 26805
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 693 m²
  • Площ на участък 1135 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 8

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 6500 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 693 кв.м В Пафосе. сутерен и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Обектен код 28701
  • Квадратура 520 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 29147
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
1 833 915 € 4607 €/m²
  • Обектен код 45524
  • Квадратура 398 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 204 555 € 6427 €/m²
  • Обектен код 45609
  • Квадратура 343 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Обектен код 45529
  • Квадратура 403 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Обектен код 33038
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 44452
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Обектен код 25110
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 100 000 € 4696 €/m²
  • Обектен код 41275
  • Квадратура 660 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Обектен код 48815
  • Квадратура 637 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин