Продажба - Вила 250 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
1 800 000 €
7200 €/m²
Property 25110 photo 1
Property 25110 photo 2
Property 25110 photo 3
Property 25110 photo 4
Property 25110 photo 5
Property 25110 photo 6
Property 25110 photo 7
Property 25110 photo 8
Property 25110 photo 9
  • Обектен код 25110
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 250 m²
  • Площ на участък 800 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2016
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 250 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление.

Продажба
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • Обектен код 30390
  • Квадратура 409 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Обектен код 49807
  • Квадратура 354 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Обектен код 45528
  • Квадратура 462 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 761 616 € 4482 €/m²
  • Обектен код 45527
  • Квадратура 393 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Обектен код 9069
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 150 000 € 8113 €/m²
  • Обектен код 38326
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 833 915 € 4607 €/m²
  • Обектен код 45524
  • Квадратура 398 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 4255 €/m²
  • Обектен код 32895
  • Квадратура 470 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 26878
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 600 000 € 6504 €/m²
  • Обектен код 26650
  • Квадратура 246 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин