Продажба - Вила 246 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 600 000 €
6504 €/m²
Property 26650 photo 1
Property 26650 photo 2
Property 26650 photo 3
Property 26650 photo 4
Property 26650 photo 5
Property 26650 photo 6
Property 26650 photo 7
Property 26650 photo 8
Property 26650 photo 9
Property 26650 photo 10
Property 26650 photo 11
Property 26650 photo 12
Property 26650 photo 13
Property 26650 photo 14
Property 26650 photo 15
Property 26650 photo 16
Property 26650 photo 17
  • Обектен код 26650
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 246 m²
  • Площ на участък 260 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 246 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
2 150 000 € 8113 €/m²
  • Обектен код 38326
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Обектен код 51115
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 24040
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 250 000 € 1 850 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 40225
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 350 000 € 7121 €/m²
  • Обектен код 44085
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Обектен код 23754
  • Квадратура 470 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
1 900 000 € 6333 €/m²
  • Обектен код 25113
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 711 000 € 6067 €/m²
  • Обектен код 41307
  • Квадратура 282 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 26878
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 995 000 € 6313 €/m²
  • Обектен код 33352
  • Квадратура 316 m²
  • Разстояние до морето 16 m

Абонамент за бюлетин