Продажба - Вила 285 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 200 000 €
7719 €/m²
Property 37677 photo 1
Property 37677 photo 2
Property 37677 photo 3
Property 37677 photo 4
Property 37677 photo 5
Property 37677 photo 6
Property 37677 photo 7
Property 37677 photo 8
Property 37677 photo 9
  • Обектен код 37677
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 285 m²
  • Площ на участък 1100 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой стаи: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 49 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна вила с площ 285 кв.м В Лимассоле. къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, хол, една баня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение, един офис. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, гараж, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Обектен код 56075
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Обектен код 45599
  • Квадратура 485 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 950 000 € 6093 €/m²
  • Обектен код 25954
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Обектен код 36966
  • Квадратура 485 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 37614
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Обектен код 43617
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 600 000 € 5842 €/m²
  • Обектен код 46052
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 380 000 € 4524 €/m²
  • Обектен код 21427
  • Квадратура 526 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Обектен код 38719
  • Квадратура 532 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 200 000 € 7719 €/m²
  • Обектен код 37677
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин