110 000 €
1930 €/m²
Property 24267 photo 1
Property 24267 photo 2
Property 24267 photo 3
Property 24267 photo 4
Property 24267 photo 5
Property 24267 photo 6
Property 24267 photo 7
Property 24267 photo 8
Property 24267 photo 9

Details

  • Година на строителство: 1983
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до край. град: 18 km
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 57 кв.м на о-в Корфу. Къщата и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, тенти, паркомясто, градина, складово помещение.

Продажба
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • Обектен код 29141
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
100 000 € 675 €/m²
  • Обектен код 30017
  • Квадратура 148 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
135 000 € 888 €/m²
  • Обектен код 52630
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 920 €/m²
  • Обектен код 21252
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
150 000 € 1578 €/m²
  • Обектен код 65083
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
90 000 € 927 €/m²
  • Обектен код 41731
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1066 €/m²
  • Обектен код 56995
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
98 000 € 455 €/m²
  • Обектен код 31847
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
100 000 € 1149 €/m²
  • Обектен код 63893
  • Квадратура 87 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
125 000 € 1237 €/m²
  • Обектен код 62151
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 5300 m

Абонамент за бюлетин