90 000 € 80 000 €
530 €/m²
Property 29141 photo 1
Property 29141 photo 2
Property 29141 photo 3
Property 29141 photo 4
Property 29141 photo 5
Property 29141 photo 6
Property 29141 photo 7
Property 29141 photo 8

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 9000 m
  • Разстояние до край. град: 17 km
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 151 кв.м на о-в Корфу. Партер и се състои от 3 складови помещения. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, складово помещение.

Продажба
100 000 € 1098 €/m²
  • Обектен код 43751
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
75 000 € 375 €/m²
  • Обектен код 50193
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
100 000 € 675 €/m²
  • Обектен код 30017
  • Квадратура 148 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
110 000 € 1466 €/m²
  • Обектен код 44755
  • Квадратура 75 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
85 000 € 708 €/m²
  • Обектен код 38756
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
110 000 € 1929 €/m²
  • Обектен код 24267
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 1237 €/m²
  • Обектен код 62151
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 5300 m
Продажба
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • Обектен код 29141
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
120 000 € 89 000 € 445 €/m²
  • Обектен код 15857
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
120 000 € 1333 €/m²
  • Обектен код 23049
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин