Property 24433 photo 1
Property 24433 photo 2
Property 24433 photo 3
Property 24433 photo 4
Property 24433 photo 5
Property 24433 photo 6
Property 24433 photo 7
Property 24433 photo 8
Property 24433 photo 9
Property 24433 photo 10
Property 24433 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1992
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до край. град: 24 km
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 156 кв.м на о-в Корфу. Къщата и се състои от 6 спални, 4 кухни, 4 душове с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, градина, складово помещение.

Продават се апартаменти с обща площ от 145 кв.м. Дворната площ е 5220 кв.м, имотът е разположен на едно от най-красивите места в западната част на Корфу, Палеокастрица.

Сградата се състои от 2 едностайни апартамента от 38 кв.м и 2 недовършени апартаменти с две спални по 55 кв.м.

В парцела има около 60 маслинови дървета, както и лимонови, портокалови и кумквати.

Продажба
470 000 € 390 000 € 2785 €/m²
  • Обектен код 63176
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 21763
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 2437 €/m²
  • Обектен код 3062
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 24926
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
700 000 € 680 000 € 3317 €/m²
  • Обектен код 59766
  • Квадратура 205 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
580 000 € 1633 €/m²
  • Обектен код 50661
  • Квадратура 355 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
700 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 4073
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 2600 €/m²
  • Обектен код 33117
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
800 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 32325
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
499 000 € 2169 €/m²
  • Обектен код 46186
  • Квадратура 230 m²
  • Разстояние до морето 300 m

Абонамент за бюлетин