Продават

Продажба - Вила 142 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
480 000 €
3380 €/m²
Property 247 photo 1
Property 247 photo 2
Property 247 photo 3
Property 247 photo 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2010
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 4: зал с кухней, 3 спальни, 2 ванные комнаты и балкон. Кладовая 5 кв.м.
  • Други удобства: Первый этаж отделка камнем. Кондиционер, сигнализация, спутниковая антенна, деревянные окна, встроенные шкафы, барбекю, электрические ворота
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до край. град: 15 km
  • Разстояние до летището: 80 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Локва
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 142 кв.м в Касандра (Халкидики). Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
650 000 € 1805 €/m²
  • Обектен код 25959
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
620 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 40133
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 3095 €/m²
  • Обектен код 45724
  • Квадратура 210 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
650 000 € 3095 €/m²
  • Обектен код 45728
  • Квадратура 210 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
510 000 € 4722 €/m²
  • Обектен код 47794
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 49745
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
620 000 € 2792 €/m²
  • Обектен код 49746
  • Квадратура 222 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 53204
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 53205
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 2249 €/m²
  • Обектен код 54619
  • Квадратура 289 m²
  • Брой стаи 9

Абонамент за бюлетин