Продават
По запитване
Property 24875 photo 1
Property 24875 photo 2
Property 24875 photo 3
Property 24875 photo 4
Property 24875 photo 5
Property 24875 photo 6
Property 24875 photo 7
Property 24875 photo 8
Property 24875 photo 9
Property 24875 photo 10
Property 24875 photo 11

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на обновяване: 2018
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 117 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една съблекалня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
355 000 € 2795 €/m²
  • Обектен код 61245
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 61302
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
115 000 € 4259 €/m²
  • Обектен код 61319
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
440 000 € 4731 €/m²
  • Обектен код 61420
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 61424
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
375 000 € 5136 €/m²
  • Обектен код 61611
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
430 000 € 5119 €/m²
  • Обектен код 61615
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
590 000 € 5514 €/m²
  • Обектен код 61616
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 5357 €/m²
  • Обектен код 61618
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 5595 €/m²
  • Обектен код 61620
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин