Продажба - Парцел 1430 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
110 000 €
76 €/m²
Property 25248 photo 1
  • Обектен код 25248
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 1430 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до край. град: 7 km
  • Разстояние до летището: 42 km

Описание

Продава се Парцел с площ 1430 кв.м. В Лимассоле

Продажба
164 500 € 313 €/m²
  • Обектен код 49151
  • Квадратура 524 m²
  • Разстояние до морето 45000 m
Продажба
102 830 € 130 €/m²
  • Обектен код 32508
  • Квадратура 791 m²
  • Разстояние до морето 15000 m
Продажба
110 000 € 89 €/m²
  • Обектен код 26195
  • Квадратура 1230 m²
  • Разстояние до морето 56000 m
Продажба
90 000 € 13 €/m²
  • Обектен код 58853
  • Квадратура 6690 m²
Продажба
100 230 € 130 €/m²
  • Обектен код 32510
  • Квадратура 771 m²
  • Разстояние до морето 15000 m
Продажба
160 000 € 250 €/m²
  • Обектен код 37938
  • Квадратура 640 m²
  • Разстояние до морето 3700 m

Абонамент за бюлетин