Продажба - Парцел 640 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
160 000 €
250 €/m²
Property 37938 photo 1
  • Обектен код 37938
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 640 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 3700 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Описание

Продава се Парцел с площ 640 кв.м. В Ларнаке На територията: водоснабдяване, електричество.

Продажба
164 500 € 313 €/m²
  • Обектен код 49151
  • Квадратура 524 m²
  • Разстояние до морето 45000 m
Продажба
220 000 € 15 €/m²
  • Обектен код 39844
  • Квадратура 14400 m²
  • Разстояние до морето 21000 m
Продажба
210 000 € 318 €/m²
  • Обектен код 48676
  • Квадратура 660 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
155 000 € 13 €/m²
  • Обектен код 46493
  • Квадратура 11706 m²
Продажба
180 000 € 240 €/m²
  • Обектен код 37945
  • Квадратура 750 m²
  • Разстояние до морето 3600 m

Абонамент за бюлетин