155 000 €
13 €/m²
Property 46493 photo 1
Property 46493 photo 2
Property 46493 photo 3

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 11706 кв.м. В Пафосе

Продажба
150 000 € 286 €/m²
  • Обектен код 41558
  • Квадратура 524 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
200 000 € 59 €/m²
  • Обектен код 55919
  • Квадратура 3345 m²
Продажба
190 000 € 61 €/m²
  • Обектен код 61330
  • Квадратура 3101 m²
Продажба
200 000 € 210 €/m²
  • Обектен код 37948
  • Квадратура 950 m²
  • Разстояние до морето 3600 m
Продажба
164 500 € 313 €/m²
  • Обектен код 49151
  • Квадратура 524 m²
  • Разстояние до морето 45000 m

Абонамент за бюлетин