195 000 €
66 €/m²
Property 53164 photo 1
Property 53164 photo 2
Property 53164 photo 3
Property 53164 photo 4

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 2927 кв.м. В Никосии

Продажба
210 000 € 704 €/m²
  • Обектен код 53062
  • Квадратура 298 m²
  • Разстояние до морето 1400 m
Продажба
220 000 € 32 €/m²
  • Обектен код 51651
  • Квадратура 6820 m²
Продажба
229 500 € 40 €/m²
  • Обектен код 58805
  • Квадратура 5686 m²

Абонамент за бюлетин