180 000 €
15 €/m²
Property 58828 photo 1
Property 58828 photo 2
Property 58828 photo 3
Property 58828 photo 4

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 11299 кв.м. В Никосии

Продажба
190 000 € 61 €/m²
  • Обектен код 61330
  • Квадратура 3101 m²
Продажба
145 000 € 49 €/m²
  • Обектен код 53200
  • Квадратура 2936 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
180 000 € 22 €/m²
  • Обектен код 36531
  • Квадратура 7999 m²
  • Разстояние до морето 7500 m
Продажба
200 000 € 336 €/m²
  • Обектен код 42293
  • Квадратура 594 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
180 000 € 5 €/m²
  • Обектен код 43765
  • Квадратура 35118 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
160 000 € 250 €/m²
  • Обектен код 37938
  • Квадратура 640 m²
  • Разстояние до морето 3700 m
Продажба
250 000 € 478 €/m²
  • Обектен код 39901
  • Квадратура 523 m²
  • Разстояние до морето 400 m

Абонамент за бюлетин