Продажба - Парцел 636 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
164 650 €
258 €/m²
Property 25718 photo 1
Property 25718 photo 2
  • Обектен код 25718
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 636 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)

Details

  • Разстояние до летището: 38 km

Описание

Продава се Парцел с площ 636 кв.м. В Никосии

Продажба
155 000 € 13 €/m²
  • Обектен код 46493
  • Квадратура 11706 m²
Продажба
200 000 € 365 €/m²
  • Обектен код 42291
  • Квадратура 547 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
164 500 € 313 €/m²
  • Обектен код 49151
  • Квадратура 524 m²
  • Разстояние до морето 45000 m
Продажба
160 000 € 250 €/m²
  • Обектен код 37938
  • Квадратура 640 m²
  • Разстояние до морето 3700 m
Продажба
210 000 € 704 €/m²
  • Обектен код 53062
  • Квадратура 298 m²
  • Разстояние до морето 1400 m

Абонамент за бюлетин