Продажба - Парцел 547 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
200 000 €
365 €/m²
Property 42291 photo 1
Property 42291 photo 2
  • Обектен код 42291
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 547 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Описание

Продава се Парцел с площ 547 кв.м. В Лимассоле На територията: водоснабдяване, електричество.

Продажба
200 000 € 362 €/m²
  • Обектен код 42292
  • Квадратура 551 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
265 000 € 681 €/m²
  • Обектен код 27189
  • Квадратура 389 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
220 000 € 15 €/m²
  • Обектен код 39844
  • Квадратура 14400 m²
  • Разстояние до морето 21000 m
Продажба
250 000 € 420 €/m²
  • Обектен код 39908
  • Квадратура 595 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
210 000 € 466 €/m²
  • Обектен код 39513
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 3000 m

Абонамент за бюлетин