Продажба - Парцел 972 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
239 000 €
245 €/m²
Property 25679 photo 1
Property 25679 photo 2
Property 25679 photo 3
  • Обектен код 25679
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 972 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)

Details

  • Разстояние до летището: 38 km

Описание

Продава се Парцел с площ 972 кв.м. В Никосии

Продажба
265 000 € 681 €/m²
  • Обектен код 27189
  • Квадратура 389 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
210 000 € 318 €/m²
  • Обектен код 48676
  • Квадратура 660 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
358 000 € 400 €/m²
  • Обектен код 23398
  • Квадратура 895 m²
  • Разстояние до морето 2200 m

Абонамент за бюлетин